Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

20. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

Na początku października zapraszamy do Gdańska, gdzie odbędzie się jubileuszowa edycja targów branżowych URODA. Są one skierowane do kosmetyczek, kosmetologów oraz fryzjerów, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami pojawiającymi się na rynku.

Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie URODA skierowane są przede wszystkim do klientów związanych z branżą. Organizatorzy zauważają jednak, że coraz częściej odwiedzają je również osoby indywidualne, zainteresowane tą tematyką oraz pojawiającymi się na rynku nowinkami.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń: seminariów, pokazów, konkursów oraz mistrzostw. Cieszą się one ogromną popularnością. Podczas każdej edycji targów URODA odbywają się między innymi:
• Otwarte Mistrzostwa Nail Master Cup
• Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej
• Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji
• konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego
• Otwarty konkurs Barberingu BARBERSTYLE
i wiele innych propozycji.

Na razie znane są tylko daty najbliższej edycji targów – odbędą się one w dniach 7 i 8 października 2017 w gdańskim Amber Expo. Biorąc pod uwagę, iż edycja 2016 okazała się ogromnym sukcesem, mamy duże oczekiwania.

Przypomnimy Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie URODA 2016 to ponad 8 tysięcy gości, 320 firm i marek, tysiące produktów w super cenach i ponad 50 wydarzeń. Nie zabrakło premier, jak na przykład pokazów mistrzów barberingu oraz konkursu Barber Style. Pierwszy dzień targów należał do mistrzów makijażu, wizażu i stylizacji paznokci. Wystawcy mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami i wiedzą, a zwiedzający chętnie korzystali z ich doświadczenia. Drugi dzień należał w pełni do branży fryzjerskiej.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora: urodatargi.amberexpo.pl.

 

fot.: schenzai (Pixabay.com CC0)

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021