Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Artykuły o pielęgnacji ciała i włosów, porady, sposoby, zabiegi

SPA dla dzieci?

Wprawdzie w Polsce z zabiegów SPA korzystają jak narazie wyłacznie dorośli, to przykład Ameryki pokazuje, że wkrótce może się to zmienić.

...więcej

SPA również dla mężczyzn

Mężczyzna w salonie SPA? Właściwie czemu nie. Świat pędzi tak szybko do przodu, że osobnik płci męskiej dbający o swoje ciało nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem.

...więcej

Weekend Majowy z Jogą

W dniach 30.IV - 3.V br. w miejscowości Brok nad Bugiem, odbędą się warsztaty dynamicznej Astanga Jogi. Zajęcia poprowadzi Radek Rychlik - prekursor i dyplomowany nauczyciel Astanga Jogi w Polsce.

...więcej

Nowości w SPA

Salony SPA wciąż zaskakują nas nowościami. Różnorodne masaże, kąpiele, chłodny żar czy czekoladoterapie to tylko niewielka część zabiegów, które oferują nam dzisiejsze SPA.

...więcej

Walentynki w spa? Czemu nie!

Walentynki, to już nie tylko drobne upominki dla ukochanej osoby, nie kolacje przy świecach czy wyjścia do kina. Dziś przygotowywane są specjalne oferty i bale z okazji Święta Zakochanych , i nie tylko przez restauracje czy pensjonaty… także przez SPA.

...więcej

Fenomen spa

Masaże, upiększające zabiegi i aromatyczne kąpiele, to coraz modniejszy w ostatnim czasie sposób na urlop. Wypoczywają tak ludzie młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, a zdarza się, że nawet dzieci… Spa po prostu przyciągają wszystkich.

...więcej

Polskie uzdrowiska

Kiedyś wyjazd do uzdrowiska należał do towarzyskich obowiązków, leczono tam nie tylko ciało, ale i duszę. Dziś oprócz kurujących się w uzdrowiskach emerytów, możemy coraz częściej spotkać tam młodych ludzi, którzy zmęczeni życiem w ciągłym biegu, choć na weekend przybywają dotych iesamowitych miejsc pełnych ciszy i spokoju.

...więcej

Aquaparki i baseny termalne na Słowacji

Gorące źródła to jedna z główniejszych atrakcji jakie znajdziemy po słowackiej granicy. Na terytoriom Słowacji znajduje się 1300 źródeł mineralnych i termalnych: alkaliczne, siarczanowe, wapienne, magnezowe, żelaziste, słone, jodowo-bromowe, borowe, krzemowe i radoczynne w 23 uzdrowiskach.

...więcej

Najnowsze oferty

STUDIO URODY LEJDIS

Miasto Skierniewice

więcej...

Najpopularniejsze artykuły

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020