Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Aquapark we Wrocławiu

Aquapark we Wrocławiu jest ostatnio jednym z największych atrakcji w mieście. W aquaparku oprócz standardowych atrakcji dostępna jest również siłownia czy fitness. 

 

Aquapark Wrocław

 

Aquapark we Wrocławiu to nowoczesne i przystosowane nawet do bardzo wymagających klientów miejsce. Biletem wstępu do aquapraku jest tu specjalna opaska z chipem służąca do otwierania i zamykania szafek, a także do płatności. Dla każdej opaski jest przypisany limit pieniężny tzn. przy bilecie normalnym- 200 zł, przy ulgowym- 100, a jeśli chodzi o bilet dziecięcy jest to 20 zł.

 

Baseny


Specjalnie dla gości tęskniących za pobytem nad morzem powstał tu basen z falami oraz leniwa rzeka. Odwiedzający aquapark we Wrocławiu mogą skorzystać również z basenu pływackiego, zewnętrznych basenów solankowego i rekreacyjnego, a także z  4 różnych jacuzzi. Dla najmłodszych została przygotowana specjalna strefa dziecięca z basenem, brodzikiem i okrętem pirackim.

 

Zjeżdżalnie wodne


Miłośnicy adrenaliny i zjeżdżalni maja tu do dyspozycji aż 7 różnych zjeżdżalni min. Black Hole, turbo, zjeżdżalnie dziecięcą, zjeżdżalnie rodzinną  a także zjeżdżalnie Magic Eye do zjeżdżania na pontonach.

 

Świat saun


Po spędzeniu kilku godzin na wodnym szaleństwie warto skorzystać z relaksu w saunie, a w aquaparku we Wrocławiu ich wybór jest ogromny. Mamy tu do dyspozycji rzymską łaźnie parową, biosaunę, łaźnie kamienną, basen do hydroterapii, sauny fińskie wraz z zewnętrznym ogrodem do schładzania, a także basen thalasso zawierający wodę bogatą w minerały i biopierwiastki.

 

Wellness


Dla osób chcących poprawić swój wygląd we Wrocławskim Aquaparku powstało Day Spa. Można tam skorzystać z masaży, peelingów, zabiegów wyszczuplających, ujędrniających, antycellulitowych czy odmładzających. Aby jak najdłużej cieszyć się młoda skórą można skorzystać z zabiegów ujędrniających i odżywczych na twarz. Ciekawym rozwiązaniem jest seria zabiegów tylko dla panów oraz zabiegi z których można skorzystać wspólnie.

 

Zgrabna sylwetka


Przy okazji wodnych szaleństw i pobycie w Day Spa można pomyśleć również o swojej kondycji. Siłownia, sala fitness wraz z ofertą ćwiczeń dance, body ball, step, Abt, a także zajęcia kardio i dla kobiet w ciąży powinny trafić w gusta nawet bardzo zapalonych sportowców.

 

Dla przyszłych olimpijczyków


Dla osób uwielbiających pływać i wiążących swoją  przyszłość ze sportem powstał tu basen sportowy. Ma on 25 metrów długości, 20 metrów szerokości oraz aż 8 torów do pływania.


 

 

autor: Izabela Moskal

  • Podobne artykuły
Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Emilka

2011-04-28 09:32

Parę lat temu, aby skorzystać z wodnych atrakcji jeździliśmy do Polkowic...fajnie, że w końcu powstało coś na miejscu....z pewnoscia skorzystam, przy kolejnych odwiedzinach rodzinki:D

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2017