Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Baylla Spa - Oxybrazja dla każdego!

Oxybrazja to rekomendowany przez lekarzy zabieg złuszczający, gdzie pod wpływem ciśnienia na skórę zostaje wyrzucony strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza. Zabiegi złuszczające od dawna znane i cieszące się popularnością, ze względu na swą skuteczność, są obecnie podstawą pielęgnacji prawie każdego rodzaju cery. Do tej pory jednak ograniczeniem była cera naczynkowa i wrażliwa, gdzie tego typu terapie były przeciwwskazane ze względu na ryzyko podrażnień.

 

Oxybrazja proponowana przez firmę Baylla to skuteczna a zarazem w pełni bezpieczna metoda złuszczania naskórka. To najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy powietrza oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Stosunkowo nowy zabieg, a już cieszący się popularnością i zaufaniem klientów. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla  nawet  najbardziej wymagających klientów.


Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla ośrodków hotelowych, gdzie klienci oczekują natychmiastowych efektów i rzadko mogą sobie pozwolić na systematyczne powtarzanie zabiegów.   Ze względu na zastosowanie dwóch zupełnie naturalnych dla organizmu czynników  Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku. Dzięki temu kobieta może znowu poczuć się zadbaną. Świadomość tego, że oczekiwanie na wymarzone dziecko nie musi się wiązać z utratą atrakcyjności, pozwala na pełniejsze przeżywanie tego okresu.

Efekty zabiegów:


-redukcja zmarszczek
-poprawa kolorytu skóry
-wzrost elastyczności i napięcia skóry
-usunięcie zanieczyszczeń
-rozjaśnienie cery
-zmniejszenie obrzęków.

 

Autor: Baylla Spa.

 

autor: Magdalena Bytys

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019