Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Serwisy partnerskie

Warszawa Noclegi Warszawa Przedszkola

Drogeria Super-Pharm Złota

Miasto Warszawa

Kategoria Drogerie

Kontakt

ulica: Złota 59
miejscowość: Warszawa

 

telefon: (22) 22 05 00

Drogeria Super-Pharm Złota

Drogeria Super-Pharm znajdująca się w Centrum Handlowym "Złote Tarasy" w Warszawie to połączenie perfumerii, drogerii oraz apteki. Dzięki takiemu połączeniu klienci sklepu mogą w jednym miejscu zakupić niezbędne produkty do zachowania dobrego zdrowia oraz pielęgnacji ciała i twarzy a także włosów.

Dział perfumerii oferuje bardzo duży wybór perfum damskich oraz męskich a także szereg kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W doborze najbardziej odpowiedniego produktu pomogą konsultanci pracujący w Drogerii Super-Pharm.

W dziale drogeryjnym znajują się kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, artykuły higieniczne, środki czystości oraz wiele produktów do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt.

Apteka Super-Pharm w swoim asortymencie ma wiele różnorodnych leków na receptę, witamin, specyfików przeciwbólowych, parafarmaceutyków oraz profesjonalnych produktów ułatwiających utrzymanie kondycji fizycznej lub wspomagających dietę.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9.00 - 22.00
niedziela: 9.00 - 21.00

  • Popularne tematy
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021