Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Serwisy partnerskie

Zamość Noclegi Zamość Przedszkola

Perfumeria Douglas Przemysłowa

Miasto Zamość

Kategoria Drogerie

Kontakt

ulica: Przemysłowa 10
miejscowość: Zamość

 

telefon: (84) 530 05 30

Perfumeria Douglas Przemysłowa

Perfumerie Douglas to znana sieć perfumerii. W Zamościu drogeria ta znajduje się w Galerii Twierdza. W Perfumerii Douglas można znaleźć bardzo duży wybór polskich i zagranicznych kosmetyków. Najlepiej sprzedającymi się produktami są perfumy Giorgio Armani, Chanel, Tommy Hilfiger, Calvin Clein, Lancome, Dior, Chloe, DKNY oraz Gucci. Na życzenie klienta zakupiony kosmetyk może być elegancko zapakowany.

Oprócz najlepszych perfum, w Perfuemrii Dougals można kupić kosmetyki wiodących i znanych firm. Są to m.in. Burberry, Christian Breton, dr Irena Eris, GoodSkin Labs, Estee Lauder czy Rouge Bunny Rouge. Są to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji, ale również stylizacji i makijażu. Oprócz kosmetyków w Perfumeri Douglas można kupić biżuterię Adele Marie. Jest to marka znana z bardzo oryginalnego wzornictwa i ekskluzywnych kolekcji.

W drogerii tej można skorzystać z konsultacji z makijażystą, który wykona analizę kolorystyczną i dobierze makijaż. Klientki dowiedzą się również jak najlepiej dbać o skórę i włosy. Perfumerie Douglas wprowadziły również karty, które uprawniają do zniżek i rabatów. Ich posiadacze są też informowani o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Godziny otwarcia:

pon.-sob.: 9.00-21.00
niedz.: 10.00-20.00

  • Popularne tematy
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021