Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Instytut SPA hotelu Amax trzeci w Polsce

Instytut SPA hotelu Amax w Mikołajkach zajął trzecie miejsce w konkursie „Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej i SPA w Polsce” organizowanym przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia – ESTETYKA, wydawcę magazynu „Gabi.net”. Obiekt został wyróżniony w kategorii „SPA w plenerze”. Celem organizowanego rokrocznie plebiscytu było wyłonienie najlepszego ośrodka odnowy biologicznej i SPA w naszym kraju oraz promocja zdrowego stylu życia przez propagowanie rozwoju nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych placówek tego typu.

Instytut SPA hotelu Amax przeszedł na początku 2011 roku gruntowną modernizację i rozszerzył dotychczasową ofertę o szereg autorskich zabiegów, np. bazujących na mazurskim miodzie i żurawinach. Odświeżeniu uległ także wystrój Instytutu. Oparto go na kolorach ziemi  i wzbogacono elementami dekoracyjnymi z litego drewna oraz naturalnych kamieni, co ma sprzyjać wyciszeniu i relaksowi gości.

Wszystkie zmiany wprowadzone w ośrodku podyktowane zostały światowymi trendami. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na wykorzystywanie w zabiegach naturalnych składników i tworzenie warunków do relaksu, odchodząc od zabiegów medycyny estetycznej.

 

Informacje na temat hotelu


Hotel Amax powstał w 2001 roku. Usytuowany jest w Paśmie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, na granicy Puszczy Piskiej, w malowniczej miejscowości Mikołajki. Należy do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts, która zrzesza najlepsze polskie hotele. Amax oferuje zarówno pokoje, jak i apartamenty (w tym dwupoziomowe apartamenty willowe). Do dyspozycji gości jest także Instytut SPA, sala konferencyjna oraz basen (zewnętrzny i wewnętrzny).

Zobacz pełną ofertę hotelu:

Hotel Amax

Hotel Amax, Al. Spacerowa 17, 11-730 Mikołajki
tel. (87) 421 90 00, fax: (87) 421 90 14, Internet: www.hotel-amax.pl

autor: Katarzyna Stępień

  • Podobne artykuły
Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020