Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najczęściej komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Jak minął Dzień Kobiet w Zalesie Mazury Active SPA

Dzień Kobiet w hotelu Zalesie Mazury Active SPA był wyjątkowym wydarzeniem. Na goszczące tu panie czekały wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne oraz warsztaty prowadzone przez specjalistkę z firmy Bandi Cosmetics.

Zalesie Mazury Active SPA to miejsce wyjątkowe na mapie hoteli z segmentu SPA&Wellness. Korzystając z tego, że położne jest w sercu Warmii i Mazur, oferuje zabiegi inspirowane  regionalną tradycją przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych kosmetyków.

W ofercie hotelu znajdują się wyjątkowe rytuały na ciało, których próżno szukać gdzie indziej. Wystarczy wymienić kąpiel w sianie czy masaż pełzającym ślimakiem. W tym mazurskim SPA wykorzystywane są takie naturalne składniki, jak żurawina mleko, czekolada, kawa, jaśmin, igliwie, zioła, kwiaty, suszone owoce, miód, rumianek oraz kiełki pszenicy.

Zalesie używa tylko polskich naturalnych kosmetyków, w tym produktów firmy Bandi Cosmetics. Podczas ostatniego weekendu „Dzień Kobiet w Mazurskim SPA”, Bandi Cosmetics i Zalesie Mazury Active SPA połączyły swoje zasoby, organizując kilkugodzinne warsztaty kosmetyczne dla uczestników, wśród których były oczywiście głównie panie.

Warsztaty opierały się na ogromnej dawce bardzo szczegółowej teorii połączonej z pokazowymi zabiegami. Uczestniczki spotkania poznały tajniki pielęgnacji ciała, a wybrane panie miały możliwość zrelaksowania się podczas zabiegów. Wszyscy wyszli z warsztatów bogatsi o nowe doświadczenia.

Warsztaty zostały zorganizowane w sali na poddaszu jednego z budynków. Uzyskano tym bardzo kameralny klimat, co również miało wpływ na atmosferę panującą podczas spotkania. Bardzo miłym akcentem było losowanie cennych nagród - zestawów ekskluzywnych kosmetyków. Spotkanie było na tyle udane że Zalesie Mazury Active SPA oraz Bandi Cosmetics zapowiedziały kontynuację spotkań warsztatowych przy najbliższej okazji.

Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze ma swojej ofercie ten hotel, wejdź i zobacz: Zalesie Mazury Active SPA

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019