Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Jubileuszowa 20. edycja Targów BEAUTY FORUM - już w marcu!

W marcu tego roku Międzynarodowe Targi Branżowe BEAUTY FORMUM obchodzą jubileusz dwudziestolecia! Impreza, organizowana cyklicznie od 1997 roku, zyskała rangę najważniejszego wydarzenia branżowego w Polsce.

Targi skierowane są do osób, które zawodowo zajmują się kosmetyką. Jest to dla nich świetna okazja, by zapoznać się ofertą firm, najnowszymi trendami, produktami i zabiegami. Ale nie tylko…

BEAUTY FORUM to niewyczerpane źródło informacji. Na uczestników czekają bowiem seminaria, które poprowadzą cenieni profesjonaliści. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego chętni do udziału powinni jak najszybciej zakupić bilety.

Oprócz tego, w ramach imprezy, organizowane będą mistrzostwa oraz konkursy:
• 20. Polskie Mistrzostwa Makijażu
• 12. Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND
• 5. Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND 
• 19. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci
• 10. Mistrzostwa Nailart Trophy

Inne propozycje dla odwiedzających targi to scena Meeting Point, gdzie można będzie obejrzeć interesujące prezentacje najnowszych trendów i produktów. Ciekawie zapowiada się również The Makeup Day – czyli dwa dni szkoleń makijażowych i spotkania z najlepszymi wizażystami. Poprowadzą oni między innymi warsztaty otwarte i zaprezentują aktualne trendy w makijażu

Targi BEAUTY FORUM odbędą się w dniach 11-12 marca 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marca 56 w Warszawie.

Osoby, które chciałyby kupić bilety, mogą to zrobić już teraz drogą online. Inna możliwość to zakup biletów w kasie bezpośrednio przed targami.

Więcej informacji: wiosna.beauty-fairs.com.pl

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021