Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Kąpiele aromaterapeutyczne

Kąpiele w SPA dają relaks, oczyszczają, odstresowują i upiększają. Są jednym z najprzyjemniejszych zabiegów. Otulamy się delikatną pianą, wokół nas unoszą się zmysłowe aromaty, które pozwalają zapomnieć o otaczających nas troskach i problemach. Spróbuj sama…

Wybierz się do SPA i zadbaj o siebie, swoją urodę, stan ducha i umysłu. Odpowiednio dobrana kąpiel relaksacyjna może poprawić samopoczucie, rozluźnić ciało, ukoić lub wręcz przeciwnie - dodać energii.

 

Kąpiel aromaterapeutyczna to kilkunastu minutowe zanurzenie się w ciepłej wodzie, do której dodaje się olejki eteryczne Wydzielana para zapachowa w połączeniu z wodą może mieć działanie ożywcze lub relaksujące, dzięki czemu są to kąpiele o właściwościach relaksujących, odstresowujących i witalizujących.

 

Dobroczynne działanie ciepłej wody i lecznicza siła aromatycznych olejków czyni z kąpieli zabieg niezwykle korzystny dla organizmu. Olejki stykają się z całą powierzchnią skóry i szybko przenikają przez nią dostając się do limfy i krwiobiegu. Olejki eteryczne zawierają najcenniejsze składniki roślin i wykazują niezwykłe właściwości lecznicze.

 

Najpopularniejsze rodzaje kąpieli SPA:

-Algowa
-Lawendowa
-Różana
-W mleku
-W piwie
-W winie
-Ziołowa

autor: Agnieszka Skrzyńska - Michalczezwska

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Monika

2010-11-29 09:46

Polecam kąpiel lawendową, czy też melisową-działa uspokajająco i odprężająco...doskonała na przyjemny sen.

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020