Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Looksus w Odyssey ClubHotel

Podkielecki Odyssey ClubHotel Wellness & SPA w kwietniu gościł ekipę programu Looksus emitowanego przez Polsat Cafe. Materiał o pierwszym w województwie świętokrzyskim pięciogwiazdkowym obiekcie ukaże się w 63 odcinku, którego premiera odbędzie się w środę 27 kwietnia.

W świat luksusu zabiera widzów znana fotograf, prywatnie żona Bogusława Lindy - Lidia Popiel. Program prezentuje najbardziej ekskluzywne i najdroższe produkty, gadżety, potrawy, samochody i miejsca, jakie są dostępne w Polsce. Do tego elitarnego grona dołączył dopiero co otwarty pod Kielcami Odyssey ClubHotel Wellness & SPA.

W środę 27 kwietnia w Looksusie Odyssey odkryje świat ekskluzywnego relaksu, w którym znajduje się m.in. duży basen z masażami podwodnymi z widokiem na Góry Świętokrzyskie, a także strefa SPA, gdzie można skorzystać z najbardziej luksusowych zabiegów i masaży w Polsce. Wśród nich nie zabraknie apartamentu SPA dla dwojga, gabinetu do masażu tajskiego oraz gabinetu w stylu gotyckim do kąpieli w kozim mleku, aromatycznych olejkach, piwie lub winie.

 

W programie pokazany zostanie również wyjątkowy element architektoniczny znajdujący się w recepcji głównej hotelu - zielone ściany, które zachwycają swym widokiem żywych roślin. O tym niecodziennym elemencie wystroju opowie pomysłodawca projektu, a jednocześnie właściciel obiektu – Piotr Syska. Prowadząca program Lidia Popiel była pod wrażeniem Odyssey ClubHotel Wellness & SPA.

- Odyssey urzeka nie tylko wystrojem i designem, ale także wyjątkowym klimatem oraz świetną kuchnią - komentowała w przerwach miedzy nagraniami Lidia Popiel - Będę chciała tu jeszcze wrócić, ale już prywatnie, by skorzystać z dobrodziejstw SPA – dodała prowadząca.

 

Odyssey w Looksusie można oglądać...

 

Środa 27 Kwietnia, godz. 22:00, Polsat Cafe - Premiera
Piątek 29 Kwietnia, godz. 10:45, Polsat Cafe
Sobota 30 Kwietnia, godz. 13:30 Polsat Cafe
Niedziela 1 Maja, godz. 18:00, Polsat Cafe
Poniedziałek 2 Maja, godz.  7.00, Polsat Cafe

Zobacz pełną ofertę hotelu:

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

autor: Magdalena Bytys

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020