Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najczęściej komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Najczęściej wykonywane operacje plastyczne

Z roku na rok coraz chętniej poprawiamy matkę naturę. Liposukcja, większy biust czy plastyka brzucha już nikogo nie szokują, a kobietom pozwalają zbliżyć swój wygląd do ideału. Przedstawiamy najczęściej wykonywane operacje plastyczne.

Implanty piersi


Powiększanie biustu nadal jest w czołówce najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Umieszczenie implantów pozwala powiększyć biust o kilka rozmiarów, ale lekarze zgodnie przyznają, że najlepiej jeśli zdecydujemy się na powiększenie o rozmiar lub dwa. Ponieważ jest to bardzo często wykonywany zabieg, wykonuje go wielu chirurgów plastycznych, co jest pewną pułapką bo ciężko znaleźć odpowiedniego specjalistę. Dobry lekarz nie będzie obiecywał cudów tylko realne efekty, omówi również z nami wybór implantu, miejsce jego umieszczenia oraz sposób wprowadzenia. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym a po jego zakończeniu konieczne jest pozostanie przez 2-3 dni w szpitalu. Konieczne jest również noszenie specjalnego biustonosza a także unikanie wysiłku fizycznego.

 

Jeśli nie jesteś pewna czy chcesz interwencji chirurga, skorzystaj z zabiegu, który poprawi wygląd biustu. Wejdź i zobacz: Zabieg na biust - Bust Modeling

 

Plastyka brzucha


Na zabieg ten najczęściej decydują się kobiety po porodzie lub osoby, które straciły bardzo dużo kilogramów. Sam zabieg polega na wycięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i nadmiaru skóry, po czym niestety pozostaje spora blizna. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a po nim przez kilka dni pacjent pozostaje w szpitalu. Po zabiegu dosyć często odczuwalny jest dokuczliwy ból i dyskomfort, konieczne jest również noszenie specjalnego pasa uciskowego i ograniczenia aktywności fizycznej.

 

Poznaj zabiegi, które pomogą wymodelować sylwetkę bez udziału skalpela. Wejdź: Zabiegi modelujące sylwetkę Body Mix i Exilis

 

Liposukcja


Zabieg liposukcji, czyli popularne odsysanie tłuszczu jest coraz częściej wykonywanym zabiegiem. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że o ile sam zabieg wykonany w znieczuleniu jest bezbolesny, to okres rekonwalescencji należy do bardzo bolesnych i uciążliwych. Decyzję o wykonaniu liposukcji należy przedyskutować z lekarzem, pamiętając o tym, że nie jest to sposób na szybką utratę wagi czy sposób na otyłość. Głównym wskazaniem do zabiegu powinno być odessanie tłuszczu z takich partii ciała, które bardzo trudno wymodelować dietą czy ćwiczeniami.

 

Aby zachować nienaganną sylwetkę, warto pomyśleć o fitnessie! Zobacz na czym polega ta aktywność: Fitness

 

Zobacz ofertę zajęć fitness w poszczególnych miastach:

Fitness w Krakowie

Fitness w Łodzi

Fitness w Poznaniu

Fitness w Warszawie

 

Modelowanie pośladków


Coraz chętniej poddajemy się zabiegom modelowania pośladków, a zwłaszcza tym gdzie komórki tłuszczowe pozyskiwane są z zabiegu liposukcji. Połączenie tych dwóch zabiegów przynosi bardzo dobre efekty. Jako że komórki tłuszczowe pochodzą z naszego ciała jest to zabieg bezpieczniejszy od wszczepienia implantów a efekt jest bardziej naturalny. Oczywiście okres rekonwalescencji do najprzyjemniejszych nie należy, ale czego się nie robi dla urody?

autor: Izabela Moskal

  • Podobne artykuły
Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Krystyna

2012-03-15 14:48

Zdaje sobie sprawę jak w dzisiejszych czasach medycyna poszła do przodu i skomplikowane zabiegi kosmetyczne są teraz niemalże zupełnie bezpieczne a czasem nawet bezbolesne! Jednak chyba nie odważyłabym się na np. powiększanie piersi. Nie wiem co dzieje się, gdy np kobieta zachodzi w ciążę i jej piersi powiększają się? Moje kuracje odmładzające i modelujące ograniczą się chyba już na zawsze do kupowania profesjonalnych kremów czy peelingów do ciała ;)

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019