Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Nowa odsłona Term Podhalańskich w Szaflarach

Jeśli wypoczywać w basenach termalnych, to tylko w Szaflarach! W ofercie tamtejszych Term Podhalańskich pojawiło się wiele nowości, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają pobyt. Zobaczmy Termy Szaflary w nowej odsłonie.

Baseny termalne Szaflary


Termy Podhalańskie to zespół całorocznych basenów termalnych, na który składają się baseny wewnętrzne i zewnętrzne, urządzenia do hydromasażu oraz wiele innych atrakcji. Baseny termalne w Szaflarach są miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Maluchy mogą korzystać z zewnętrznego brodzika z fontanną BuBu oraz wyładowywać nadmiar energii na zjeżdżalniach wodnych.

Prawdziwą nowością jest Saunarium, w którym dostępne są rozmaite atrakcje. Nie mogło zabraknąć tam oczywiście różnego typu saun. Znajduje się tu sauna sucha w która doskonale odpręża, redukuje bóle mięśni oraz przyspiesza proces leczenia. To także doskonały sposób na walkę z początkami przeziębienia oraz zbędnymi kilogramami. Kolejną sauną jest sauna mokra, gdzie temperatura sięga 90 stopni Celsjusza, a polewane wodą kamienie wytwarzają parę, co powoduje wzrost wilgotności powietrza. Warto także skorzystać z sauny parowej z aromaterapią i muzykoterapią. A dla osób, które z trudem znoszą wysoką temperaturę przygotowano saunę na podczerwień.

Inne atrakcje w nowym Saunarium to masaż stóp w wodzie zimnej i ciepłej, prysznic wrażeń, w którym z podświetlanej deszczownicy spadają na gości duże, miękkie krople tropikalnego deszczu. Przy prysznicu wrażeń zainstalowano wytwornicę lodu do nacierania, a w pobliżu saun znajduje się beczka z zimną wodą do schładzania ciała. Oprócz tego w Termach Podhalańskich znajdują gabinety do masażu relaksacyjnego oraz sala do fitnessu.

 

Dowiedz się więcej o atrakcjach Term Podhalańskich, wejdź: Nowa odsłona Term Podhalańskich w Szaflarach

 

Termy Podhalańskie


Dla osób, które chcą spędzić więcej czasu w Szaflarach przygotowano ofertę noclegową. Apartamenty są integralną częścią Term Podhalańskich. Co więcej, goście hotelu mogą bez ograniczeń korzystać z basenów oraz atrakcji aquaparku. Dodatkowo w Akademii relaksu i przyjemności dostępne są zabiegi pielęgnacyjne które przywrócą równowagę ducha i doskonale wpłyną na wygląd.
 
Warto więc spędzić więcej czasu w Termach Podhalańskich, aby bez ograniczeń cieszyć się leczniczymi właściwościami wody termalnej w Szaflarach. Woda w basenach ma unikalny skład fizykochemiczny oraz niską zasadowość. Znajdują się w niej ważne dla zdrowia pierwiastki, takie jak potas, sód, magnez, wapń, żelazo oraz siarka. Dzięki kąpielom w wodzie termalnej można skutecznie walczyć z nadwagą, obniżyć stres, poprawić samopoczucie oraz przyspieszyć rekonwalescencję po zabiegu.

 

Zobacz ofertę Ośrodka, wejdź: Termy Podhalańskie

autor: Katarzyna Stępień

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020