Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Nowa odsłona Instytutu SPA hotelu Amax

Odprężenie fizyczne i psychiczne oparte na kontakcie z naturą – to filozofia przyświecająca nowemu Instytutowi SPA hotelu Amax w Mikołajkach. Ośrodek przeszedł gruntowną modernizację i rozszerzył dotychczasową ofertę o szereg autorskich zabiegów. Największy nacisk został położony na wykorzystanie dobrodziejstw mazurskiej natury i stworzenie warunków do pełnego relaksu i odprężenia.

Naturalne składniki

 

Nowością w ofercie Instytutu SPA są zabiegi bazujące na mazurskim miodzie, pochodzącym  z okolicznych pasiek. Miód znany jest ze swoich właściwości wspomagających organizm  w oczyszczaniu z toksyn, ponadto doskonale nawilża skórę, pomaga jej zachować wilgotność i działa antycellulitowo. Instytut dodatkowo wprowadził zabiegi wykorzystujące żurawiny, które mają m.in. właściwości nawilżające, liftingujące i spowalniające procesy starzenia się skóry, a także działają antystresowo. Poza autorskimi zabiegami wprowadzonymi do oferty, Instytut w dalszym ciągu pracuje na kosmetykach firmy Thalgo i Jean D`Arcel.

Zmianie ulegnie także hotelowa karta dań. Wprowadzone zostaną do niej elementy diety oparte na bogactwie okolicznych jezior i lasów, np. sałata z grillowanym kabaczkiem, orzechami laskowymi, kozim serem i dressingiem z jabłek czy koktajl na bazie żurawin. Pozwoli to klientom Instytutu oczyścić i odżywić organizm również od wewnątrz, wspomagając tym samym efekty zabiegów oferowanych przez ośrodek.

 

Relaks i odprężenie prosto z natury

 

Nowa aranżacja Instytutu SPA hotelu Amax to także odświeżony, nawiązujący do natury wystrój. Oparto go na kolorach ziemi i wzbogacono elementami dekoracyjnymi z litego drewna
oraz naturalnych kamieni, co ma sprzyjać wyciszeniu i relaksowi gości. Dodatkowo, czynnikiem, który pozwala na odprężenie, jest sama okolica – Mazurski Park Krajobrazowy, Puszcza Piska – oaza ciszy i spokoju.

 

Światowe trendy


Wszystkie zmiany, wprowadzone w Instytucie SPA, podyktowane zostały światowymi trendami. Coraz większy nacisk kładzie się obecnie na wykorzystywanie w zabiegach naturalnych składników
i tworzenie warunków do relaksu – na rzecz odchodzenia od zabiegów medycyny estetycznej. Tym samym następuje powrót do pierwotnej idei SPA – jako miejsca, w którym ciało i zmysły mogą znaleźć ukojenie.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty Instytutu SPA hotelu Amax można znaleźć na stronie internetowej: www.hotel-amax.pl.

 

Informacje na temat hotelu


Hotel Amax powstał w 2001 roku. Usytuowany jest w Paśmie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, na granicy Puszczy Piskiej, w malowniczej miejscowości Mikołajki. Należy do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts, która zrzesza najlepsze polskie hotele. Amax oferuje zarówno pokoje, jak  i apartamenty (w tym dwupoziomowe apartamenty willowe). Do dyspozycji gości jest także Instytut SPA, sala konferencyjna oraz basen (zewnętrzny i wewnętrzny).

 

Zobacz pełną ofertę hotelu:

Hotel Amax w Mikołajkach

 

Dodatkowe informacje:

 

Marta Krasnodębska, Specjalista ds. Marketingu, Hotel Amax
tel. (87) 421 90 00, mob. (0) 602 403 381
e-mail: marta@hotel-amax.pl

Marta Wojciechowska, Senior Account Executive, ITBC Communication
tel. (22) 465 62 14, mob. (0) 668 378 793
e-mail: marta_wojciechowska@itbc.pl
 
Hotel Amax, Al. Spacerowa 17, 11-730 Mikołajki
tel. (87) 421 90 00, fax: (87) 421 90 14, Internet: www.hotel-amax.pl

autor: Magdalena Bytys

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Weronika

2011-03-25 17:01

Ciekawe czy dużo wcześniej trzeba robić sobie rezerwacje;/ tym bardziej jka teraz to wszystko jest takie meganowoczesne to pewnie już dawno wolnych miejsc nie ma;/

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020