Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Nowości w SPA

Salony SPA wciąż zaskakują nas nowościami. Różnorodne masaże, kąpiele, chłodny żar czy czekoladoterapie to tylko niewielka część zabiegów, które oferują nam dzisiejsze SPA.

Masaże łączą w sobie zalety technik relaksacyjnych, ajurwedy, akupunktury i refleksologii. Wykonywane są za pomocą przyrządów z egzotycznych krajów: bambusowych pałeczek oraz kulek i drewnianych kamieni. Salony SPA proponują różne programy, które mają wzmacniać rozluźnione i zwiotczałe ścięgna, wyszczuplać, a także z pomocą królewskiego bambusa relaksować i rozluźniać spięte i przemęczone ciało.

 

Czekoladoterapia ISHI to tzw. „czekoladowa słodycz dla ciała i zmysłów”. Jest to połączenie egzotycznego zapachu czekolady ze zbawiennym działaniem kakao, który poprawi nam humor w szare i smutne dni. ISHI to synteza czterech energii natury: moc i czystość Wody, nieprzemijająca stabilizacja Matki Ziemi, wolny duch Powietrza oraz magiczne ciepło Ognia. Zabieg z wykorzystaniem czekolady rozgrzewa i dostarcza kakaowego ukojenia.

 

Stan alfa to stan głębokiego relaksu, doświadczany zazwyczaj przed zaśnięciem. Człowiek w tym stanie wyróżnia się spokojem i harmonią, co z kolei zwiększa potencjał twórczy. Urządzenie zwane Kołyską Alfa, dostępne w niektórych ośrodkach odnowy, działa na człowieka wielowymiarowo: muzyką, kolorem, ciepłem, wibracjami.

 

Chłodny żar, jest to sauna z promieniowaniem podczerwonym. Jedną z jej zalet jest to, ze nie wymaga ona oddzielnej kabiny i miejsca. Promieniowanie aktywizuje krążenie, przemianę materii, wspomaga wydalanie z organizmu trucizn. Mobilizuje także funkcje obronne organizmu i wzmacnia system obronny. Swoją nazwę przedmiot zawdzięcza wytwarzanemu przez specjalne lampy "chłodnemu żarowi" dostosowanymi do temperatury ludzkiego ciała. To wspaniały relaks dla osób, które lubią gorący i chłodny klimat.


Innymi nowościami w salonach SPA są: VacuWell, czyli ktywny spacer w podciśnieniu w innowacyjnym urządzeniu będącym połączeniem bieżni oraz kapsuły próżniowej. Likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę; NeoQi Dream – zabiegi w kapsule NeoQi pozwalają zadbać o równowagę i zdrowie oraz przepływ nowej energii życiowej; Stone Therapymasaże ciepłymi kamieniami mającymi dobroczynny wpływ na skórę, mięśnie, układ krwionośny oraz limfatyczny; Pedicure & Manicure – zaawansowana technologia pedicure, innowacyjne siedzisko z oparciem odchylanym dla zabiegów na twarz i ciało oraz masaż głowy i pleców.


Zapraszamy więc w te zimne i szare dni do salonów SPA. Taka wizyta, nawet krótka bez wątpienia poprawi nam nastrój i doda energii. Czemu więc mielibyśmy sobie odmawiać takiej przyjemności…

autor: Agnieszka Skrzyńska - Michalczezwska

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020