Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Nowy Mistrz Makijażu Sephora 2011

Polski finał konkursu "Make-Up Masters" już rozstrzygnięty!

Podczas zakończonego w miniony piątek polskiego finału konkursu „Make-Up Masters” („Mistrz Makijażu”), Olga Sękowska z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów w Warszawie zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Sephora 2011. Partnerem tegorocznej edycji konkursu była marka Dior, a imprezę poprowadziła Patricia Kazadi. Pasja, znajomość najnowszych trendów w makijażu oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności, przyprawione szczyptą szaleństwa i zabawy, to podstawy konkursu. W międzynarodowym jury zasiedli m.in. Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Julie Baudrier, kreatorka makijaży Sephora, Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR Sephora Polska oraz Alex Chiatti, główny wizażysta marki Dior. Sędziowie najwyżej ocenili kreatywność Olgi w potraktowaniu tematu głównego, czyli makijażu wieczorowego „Evening Golds” oraz umiejętność dopasowania makijażu do typu urody modelki tak, aby podkreślić jej wszelkie atuty i wyeksponować naturalne piękno.

„Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu umiejętności  uczestników tegorocznej edycji konkursu. Finaliści mieli za zadanie twórczo zinterpretować temat obowiązkowy, czyli makijaż ‹‹Evening Golds›› zainspirowany złotą kolekcją marki Dior na sezon jesienno-zimowy, oraz dopasować go do urody modelki. Nowa Mistrzyni Makijażu Sephora wykreowała wspaniały, wieczorowy, złoto-czarny make-up” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska. „Jako nowa Mistrzyni Makijażu, Olga dołączy do grona najlepszych makijażystów Sephora, autorów bloga «Make up w wielkim mieście». Misją bloga Sephora jest pomóc Polkom w nauce makijażu, pokazać jak eksperymentować i bawić się nim. Sami makijażyści występują w krótkich filmikach instruktażowych prezentujących najnowsze trendy i tricki makijażowe” – dodał Sergiusz Osmański.

Idea konkursu „Make-Up Masters” narodziła się w Polsce w 2003 roku, a od dwóch lat przeprowadzany jest on we wszystkich krajach Europy, w których obecna jest Sephora. Konkurs to nie tylko zabawa makijażem i flirt z najnowszymi światowymi trendami w wizażu, ale przede wszystkim możliwość rozwoju dla setek pracowników sieci Sephora. W ramach konkursu makijażyści prezentują swoje umiejętności, a także pod okiem najlepszych na świecie wizażystów doskonalą swój warsztat w zakresie najnowszych trendów i technik makijażu – w tym roku szkolenia poprowadzili Julie Baudrier, odpowiedzialna za trendy w Sephora, oraz Alex Chiatti, główny makijażysta Dior.

Zdobytą wiedzę makijażyści Sephora wykorzystują doradzając klientom perfumerii i służąc im profesjonalną poradą w zakresie doboru kosmetyków i dopasowaniu najtrafniejszych rozwiązań do typu urody i potrzeb skóry.

Za zdobycie tytułu Mistrzyni Makijażu Sephora, Olga Sękowska będzie mogła cieszyć się cennymi nagrodami, w tym dużą kolekcją kosmetyków marki Dior. Weźmie też udział w szkoleniu ze sztuki makijażu prowadzonym w Paryżu przez wizażystów Dior oraz będzie miała okazję zwiedzić fabrykę, w której produkowane są kosmetyki tej firmy.

„Jestem bardzo podekscytowana wygraną. Konkurs był wspaniałą przygodą, a ja mam przeczucie, że to dopiero początek czegoś jeszcze większego. Nie mogę  się doczekać listopadowego wyjazdu do Paryża na międzynarodowy finał konkursu «Make-Up Masters». Jestem również dumna, że dołączę do grona autorów blogmakijaz.pl. Wiele się nauczyłam w czasie przygotowań do konkursu, w trakcie profesjonalnych szkoleń przeprowadzanych przez markę Dior oraz usłyszałam mnóstwo cennych rad i wskazówek od sędziów podczas poszczególnych etapów rywalizacji. Dzięki udziałowi w zmaganiach rozwinęłam się jako wizażystka” – powiedziała Olga Sękowska, Mistrzyni Makijażu Sephora 2011.

 

Marka Sephora


Sephora to lider rynku kosmetyków luksusowych oraz najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce. Firma powstała 40 lat temu we Francji, a od 12 lat jest obecna na polskim rynku. W tym czasie zaistniała na stałe w świadomości Polaków jako miejsce niezwykle inspirujące i oddziałujące na zmysły. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych. Obecnie Sephora posiada ponad 1 000 perfumerii na świecie, w tym 83 perfumerie w Polsce.

W Polsce Sephora posiada około 50% udział w rynku perfumeryjnym, co daje jej pierwsze miejsce w tym segmencie (badania ACNielsen). Firma od początku swojej obecności na polskim rynku konsekwentnie się rozwija i inwestuje w najlepsze lokalizacje swoich perfumerii w wiodących centrach handlowych, w największych miastach. W rankingach centrów handlowych Sephora plasuje się w grupie salonów sprzedaży o największych obrotach.

Sephora oferuje swoim klientom innowacyjny model sprzedaży kosmetyków. Jest pierwszą na świecie perfumerią, która dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz, pozwoliła konsumentom na nieograniczony dostęp do produktów. Każdy sklep został zaprojektowany jako interaktywna przestrzeń, w której klienci mogą nie tylko korzystać ze swobody poznawania kosmetyków, ale także z profesjonalnych porad ekspertów. Sieć oferuje tylko najlepsze i najbardziej innowacyjne marki, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klientów. Według badań GfK Polonia (czerwiec 2010 r.), Sephora posiada największą świadomość marki perfumeryjnej wśród kobiet w Polsce i uznawana jest za najlepszy salon perfumeryjny kreujący trendy. Respondenci określili Sephora jako perfumerię najbardziej dynamiczną, nowoczesną, interesującą i kreatywną, a także łamiącą konwenanse.

Sephora to także wyjątkowi ludzie. Doświadczeni, stale podnoszący swoje kwalifikacje, otwarci na potrzeby klientów i inspirujący ich. Jako ekspert w dziedzinie makijażu oraz firma pilnie śledząca zmiany w zachowaniu klientów, Sephora stworzyła i prowadzi pierwszy profesjonalny videoblog „Make up w wielkim mieście”, który nie tylko prezentuje najnowsze trendy w makijażu i profesjonalne kosmetyki ale uczy jak je zastosować w praktyce.

To właśnie wyjątkowi ludzie pozwalają Sephora zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi, czego dowodem są przyznane firmie w 2011 roku przez konsumentów dwa niezwykle cenne wyróżnienia: Godło Jakość Obsługi oraz Laur Klienta. W ogólnopolskiej edycji plebiscytu Laur Klienta w kategorii perfumerie sieciowe marka Sephora zdobyła I miejsce, uzyskując 48% głosów dla najlepszej i najchętniej polecanej sieci perfumeryjnej.

autor: Katarzyna Stępień

  • Podobne artykuły
Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Jadzia

2011-10-06 16:44

Wykonanie profesjonalnego makijażu to prawdziwa sztuka. Odpowiednio dobrany make-up potrafi zdziałać cuda, cera wygląda olśniewająco natomiast nasze spojrzenie jest tajemnicze i uwodzicielskie. Serdecznie gratuluje Pani Oldze, która zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Sephora 2011!

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020