Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Otwarcie placówki Dr Irena Eris Beauty Partner w Hotelu Meta

Marka Dr Irena Eris zawitała do Hotelu Meta w Szczyrku. 17 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie placówki Dr Irena Eris Beauty Partner, a gościem wydarzenia była sama dr Irena Eris!

Podczas popołudniowego spotkania zaproszeni goście mogli obejrzeć wnętrza hotelowego salonu kosmetycznego, a także zapoznać się z bogatą ofertą zabiegów na twarz i ciało oraz masaży.

Dr Irena Eris Beauty Partner realizuje filozofię indywidualnego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Luksusowo wyposażone gabinety, troskliwa opieka i profesjonalizm personelu, oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris, służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Miła atmosfera i dobrze zaprojektowana przestrzeń dodatkowo sprzyjają relaksowi.

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże – wszystko z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby. Program autorskich zabiegów wykonywanych w Beauty Partner został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL i gwarantuje odpowiednie podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry. W zabiegach wykorzystywane są trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność potwierdza współpraca z Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris.

Skuteczność zabiegów oraz przedłużenie ich efektów jest wspomagane programem pielęgnacyjnym przeznaczonym do stosowania w domu. Dr Irena Eris Prosystem Home Care to kosmetyki dobierane do biologicznego a nie metrykalnego wieku skóry. Produkty są dobierane przez kosmetyczkę po przeprowadzeniu diagnozy skóry. Rozkosz dla ciała i zmysłów przynoszą produkty Body Fiesta. Luksusowa linia kosmetyków do pielęgnacji ciała łączy przyjemność stosowania ze skutecznością działania.

Hotel Meta to nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt, dla całego personelu satysfakcja gości to pierwszorzędny priorytet. Zarówno właściciele, jak i zarządzający Hotelem Meta są przekonani, że obecność marki Dr Irena Eris doskonale wpisuje się w filozofię świadczenia najwyższej jakości usług w miejscu sprzyjającym odpoczynkowi.

Połączenie unikalnej lokalizacji, nowoczesnej architektury i świeżej energii hotelu z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą marki Dr Irena Eris tworzą idealną synergię.

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021