Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Regulacja brwi u kosmetyczki czy w domu?

Regulacja brwi wydaje się być banalnym zabiegiem kosmetycznym. Wiele osób jednak nie wie co wybrać, regulację brwi u kosmetyczki czy w domu? My przedstawiamy wady i zalety obydwu sposobów.

Regulacja brwi u kosmetyczki


Zaletą regulacji brwi u kosmetyczki jest to, że zabieg wykonany przez kosmetyczkę jest z reguły mniej bolesny. Osoby, które robią to po raz pierwszy mogą liczyć na to, że kosmetyczka pokaże jak nadać im ładny kształt. Środki dostępne w salonie kosmetycznym pomogą pozbyć się na dłużej włosków. Osoba, która zna się na swoim zawodzi wie jak za pomocą zwykłej regulacji brwi poprawić wygląd twarzy czy optycznie powiększyć oczy. Nawet jeśli sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych. to miło jest kiedy ktoś się zajmuje naszym wyglądem.

 

Dowiedz się jak powinna wygląć profesjonalna depilacja brwi Przeczytaj: Regulacja brwi

Decydując się na regulację brwi u kosmetyczki należy sprawdzić osobę, której powierzamy naszą twarz. Nie wszystkie kosmetyczki znają się na swoim fachu i jeśli trafisz na taką, twoje brwi mogą niezbyt dobrze prezentować się po przeprowadzonej regulacji. Wchodząc do salonu zobacz, czy jest czysto, bowiem nie wszędzie przestrzegane są wymogi higieniczne i poprzez źle zdezynfekowane narzędzia można nabawić się różnych chorób skórnych.

 

Jeśli chcesz podreślić swoje jasne brwi, zastanów się nad zrobieniem henny. Zobacz na czym polega zabieg: Henna brwi

 

Sprawdź gdzie najlepiej wykonać hennę brwi:

- Henna brwi w Gdyni

- Henna brwi w Łodzi

- Henna brwi w Poznaniu

 

Depilacja brwi w domu


Depilacja brwi w domu również nie jest złym pomysłem. Jeżeli masz doświadczenie i pewną rękę, będziesz zadowolona z efektów, a taki zabieg nic cię nie kosztuje. Sama wybierasz też odpowiednią porę, jeśli chcesz regulować brwi o 3 nad ranem jesteś zależna tylko od siebie. Używając swoich narzędzi masz pewność że są sterylne.

 

Jeżeli jesteś zdecydowana na regulację brwi w domu skorzystaj z naszych rad. Wejdź i zobacz: Regulacja brwi krok po kroku


Trzeba jednak wiedzieć, że depilacja brwi w domu sprawi, że włoski odrastają szybciej. Jeżeli  jesteś amatorką samodzielną regulacją możesz nadać swoim brwiom brzydki wygląd. Regulacja brwi wykonana przez niedoświadczoną osobę jest dość bolesna.

 

Innym sposobem na podkreślenie spojrzenia jest zaznaczenie brwi makijażem permanentnym. Sprawdź jak się go robi i czy jest to zabieg dla ciebie: Makijaż permanentny

autor: Izabela Moskal

  • Podobne artykuły
Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~angel

2013-03-12 15:18

Na pewno lepiej regulować brwi u kosmetyczki - przynajmniej w moim wypadku. Niby oglądałam filmiki jak wymierzyć jak długie powinny być brwi itd, ale kiedy sama do tego się zabieram to brwi różnią się od siebie. Poza tym ciężko mi nadać im inny kształt, po ostatniej nieudollnej próbie poszłam w końcu do kosmetyczki. Wszystko trwało może niecałe 10 min, zapłaciłam jakieś grosze więc polecam bo na prawdę warto kształt naszych brwi zostwić profesjonalistce ;-)

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019