Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Sensiva Day Spa "Otwórz się na swoje piękno"

Piękno, to wszystko co jest w Tobie, ale również to, jak Cię widzą inni ludzie. Pozwól nam zaopiekować się Tobą, tak aby  sprawić Ci przyjemność  i poprawić samopoczucie. Dzięki najnowszym zdobyczom technologii, w naturalny, bezbolesny i zupełnie nieinwazyjny sposób cofniemy kilogramy, a nawet lata.

Sensiva Day Spa na Mokotowie to miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze, z dala od zgiełku dnia codziennego, w ciszy, w  subtelnym podejściu do ciała efekty pielęgnacji pojawiają się natychmiast .

Proponowane zabiegi:

 

ATAK na CELLULIT


Piękna plaża, słońce, Ty w bikini i ani śladu cellulitu na twoich udach. To nie bajka…

Zapraszamy Cię na najbardziej skuteczny zabieg 2011 roku!!! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, przedstawiamy Państwu specjalnie skomponowany zabieg ATAK na CELLULIT - to synergia 2 urządzeń, które doskonale się uzupełniają.

- Lipo Royal - nastawiony na eliminację cellulitu (dodatkowo możliwość utraty od 3 do 8 cm w obwodzie już po pierwszym zabiegu). Zabieg przyjemny, efektywny, bez bólu i skutków ubocznych. Aby wzmóc efekt zaleca się picie wody, przynajmniej 2 litry dziennie bezpośrednio przed zabiegiem, jak i po, dla lepszej eliminacji kwasów tłuszczowych z rozbitych komórek  tłuszczowych.

- MesoStar - totalna nowość. Dzięki bipolarnym głowicom działamy tylko i wyłącznie na konkretną partię ciała (prąd nie przepływa przez cały organizm), przez co zabieg jest bezpieczniejszy, a efektywność wchłaniania się preparatów nawet do 2000 razy większa w stosunku do konwencjonalnej metody.

 

Zobacz pełna ofertę Salonu:

Sensiva Day Spa

autor: Katarzyna Błasik

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019