Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Seria kosmetyków SUN BALANCE od Farmony

Nadchodzi lato – warto więc pomyśleć o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona przygotowało nową odsłonę kosmetyków Sun Balance, zapewniających ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB.

Kosmetyki Sun Balance, które znajdują się w ofercie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, zapewniają kompleksową pielęgnację skóry w słoneczne dni.

 

Są to fotostabilne produkty, wyróżniające się nowoczesnymi formułami, skutecznie chroniącymi przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB. To nie wszystko! Kosmetyki te działają kompleksowo – nie tylko chronią, ale także dbają o kondycję skóry, nawilżając i odżywiając ją. Oprócz tego kosmetyki Sun Balance przedłużają trwałość opalenizny, a także regenerują skórę, która poddawana była intensywnym kąpielom słonecznym oraz opalaniu w solarium

 

Szeroka gama produktów pozwoli każdemu dobrać odpowiedni kosmetyk dopasowany do typu karnacji, wrażliwości na słońce i indywidualnych preferencji.


Leć na słońce z Sun Balance!

 

Nowej odsłonie produktów towarzyszy kampania promocyjna pod hasłem „Leć na słońce z Sun Balance!”. Pojawi się ona w formie reklamy display w największych portalach internetowych i na Facebooku.

 

Sun Balance będzie poszukiwać SunBalancera, czyli najlepszego pracownika pod słońcem, który „poleci na słońce” i zabierze ze sobą kosmetyki Sun Balance. Wybrany kandydat za fotorelację ze słonecznej wycieczki dostanie wynagrodzenie w wysokości 3000 zł. Pracę otrzyma autor najbardziej kreatywnej aplikacji.

 

Kampania trwa od 12.06.2015 do 15.07.2015 

 

Więcej informacji na: www.sunbalance.pl

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021