Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Słoneczny Zdrój - sanatorium, a może coś więcej?

Osoby, które rozważają wyjazd do uzdrowiska często biorą pod uwagę Busko-Zdrój. Miasto słynie z walorów rekreacyjnych i przyrodniczych, ale jego znakiem rozpoznawczym od dawna są lecznicze wody siarczkowe. W Busku można znaleźć wiele sanatoriów i pensjonatów, ale od 2013 w grę wchodzi jeszcze jedna, luksusowa opcja leczenia uzdrowiskowego – czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellenss oraz sanatoria, których siedziby zlokalizowane są w Busku-Zdroju, łączy szeroka oferta medyczna – rozbudowane zaplecze zabiegowe oraz profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Jednak to w hotelu znajduje się nowoczesny sprzęt medyczny, w tym urządzenia do Biomechanicznej Stymulacji Mięśni (BMS) oraz do Terapii Sygnałem Pulsacyjnym (PST).

W wannach zabiegowych kuracjusze zażywają leczniczych kąpieli korzystając z największego skarbu Buska-Zdroju, jakim jest woda siarczkowa, która płynie do hotelu bezpośrednio ze źródła w Lesie Winiarskim.

Hotel Słoneczny Zdrój zatrudnia także znakomitych rehabilitantów, doświadczonych fizjoterapeutów i masażystów. Konsultacje lekarskie i nadzór nad całością części medycznej sprawują doświadczeni lekarze - Henryk Domagała (posiadający tytuł doktora z zakresu nauk medycznych) oraz Dariusz Klarecki (specjalista medycyny fizykalnej i balneoklimatologii).

Wyjątkowość hotelu jako obiektu uzdrowiskowego znajduje swoje odzwierciedlenie również w szerokiej ofercie pozamedycznej. Wypoczywający tu kuracjusze mają do dyspozycji Restaurację Ponidzie, Klub Kalejdoskop, winiarnię, słoneczny taras, ogród i czytelnię. Osoby, które cenią sobie aktywne formy spędzania wolnego czasu mogą korzystać z cardio roomu, kręgielni, bilardu, gry w boule, dużych szachów i hali sportowej, w której można grać w tenisa, siatkówkę czy futsal. Na miejscu dostępna jest też wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walkingu.

W ofercie hotelu jest też 7 profesjonalnych gabinetów SPA (fryzjerstwo, kosmetologia, masaże) oraz strefa wellness z basenem, jacuzzi i dwiema saunami.

Jeśli jesteście ciekawi, co oprócz tego czyni z Hotelu Słoneczny Zdrój obiekt uzdrowiskowy najwyższej klasy, poznajcie pozostałe przewagi tego miejsca: Sanatorium w Busku-Zdroju? Wybierz więcej!

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021