Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

SPA dla dzieci?

Wprawdzie w Polsce z zabiegów SPA korzystają jak narazie wyłacznie dorośli, to przykład Ameryki pokazuje, że wkrótce może się to zmienić.

 

Tam kilkuletnie już dziewczynki coraz częściej korzystają z ośrodków SPA. Zapatrzone w starsze siostry lub mamy korzystają z masażu, zabiegów nawilżających skórę, a nawet poddają się depilacji brwi.

 

W słynnym do tej pory z czarownic, miasteczku Salem usługi SPA są popularne wśród tamtejszych dziewięciolatek. Dziewczynki stanowią tam już prawie 5 procent wszystkich klientów, a tendencja zdaje się zwyżkować. Jeszcze niedawno wymarzonym prezentem dla kilkuletniego dziecka była lalka Barbie, teraz coraz bardziej pożądane jest sfinansowanie wizyty w ośrodku SPA.


Choć moda wśród dziewczynek na tego typu zabiegi wydaje się nieszkodliwa, to amerykańscy psychologowie biją na alarm – takie dziecięce wizyty w salonach urody mogą powodować wzrost zachowań narcystycznych i kult wiecznie młodego ciała. Z drugiej jednak strony, dbanie o własne ciało od lat najmłodszych na pewno wpływa na nie korzystnie i choć z procesem starzenia jeszcze nikt nie wygrał, to na pewno jest to sposób na jego spowolnienie.

 


źródło: http://www.spa-info.pl

autor: MD

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020