Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. nieprzerwanie od ponad 175 lat prowadzi działalność z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego. Wieloletnia tradycja zobowiązuje nas do stałego podnoszenia standardu oferowanych przez nas usług sanatoryjnych.

Organizujemy turnusy lecznicze, profilaktyczne, rehabilitacyjne dla osób posiadających grupę inwalidzką, turnusy dla matki z dzieckiem, wakacyjne i weekendowe pobyty rodzinne, turnusy dla osób otyłych. Dodatkowo polecamy sprzedaż tanich noclegów, usług gastronomicznych, pakietów zabiegowych.

Nowoczesna baza zabiegowa, przystosowana do rehabilitacji osób niepełnosprawnych oferuje ponad 60 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii (w tym 3 baseny solankowe) z wykorzystaniem naturalnych surowców (solanki i borowiny) oraz inhalacje, krioterapię, kriosaunę, masaże

Dysponujemy następującymi sanatoriami o zróżnicowanym standardzie oferującymi pobyty „na każdą kieszeń”: Szpital Uzdr. Nr 4 "Dom Zdrojowy", Szpital Uzdrowiskowy Nr 1, Sanatorium Uzdr. "Grażyna", Zespół Szpitalno-Sanatoryjny "Zachęta" B, C, D, Szpital Uzdrowiskowy Nr 3 im. dra Markiewicza (dziecięcy).

Szczycimy się wysoką jakością usług leczniczych, dobrą kuchnią i przyjazną atmosferą pobytu.

PUC S.A. jest również właścicielem kluczowej dla uzdrowiska infrastruktury leczniczej.
Popularny „Grzybek” – fontanna, która pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale także przemysłową i leczniczą. Jest ona naturalnym inhalatorium, gdzie odpoczywając można wdychać bogate w cząsteczki jodu powietrze.


Unikatem na skalę światową są tężnie - potężne XIX wieczne drewniane budowle wsparte na 7000 wbitych w ziemię palach, na których umieszczono świerkowo-sosnową konstrukcję wypełnioną tarniną, po której spływa zdrowotna solanka. W ramach przedsiębiorstwa  funkcjonuje również zabytkowa warzelnia soli, w której w sposób niezmienny od przeszło 170 lat wytwarza się sól spożywczą oraz jej pochodne. W niewykorzystywanej do produkcji soli części warzelni mieści się muzeum uzdrowiskowe.

 

Zobacz ofertę Uzdrowiska Ciechocinek:

Dom Zdrojowy

Serdecznie zapraszamy!!!

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek
Tel. 54 283 6078, fax 54 283 6295
Rezerwacja – Dział Marketingu 54 283 6265, 54 283 6078
www.puc.sky.pl  
e-mail: sanatorium@puc.sky.pl

 

 

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieKomentarze

~Elżbieta

2015-07-21 14:21

Zabiegi bardzo pomocne, organizm odżył, jednak warto zaufać specjalistą w kwestii zdrowia.

~Anka

2014-08-14 11:15

W uzdrowisku pracują ludzie, którzy na co dzień zajmują się leczeniem i rehabilitacjami, więc jak tam się jedzie weekendowo, bardziej turystycznie, dla poprawy samopoczucia i urody to trafia się w naprawdę fachowe ręce. Pomoc specjalistów jest szczególnie przydatna, gdy zaczynasz się zastanawiać jakie zabiegi wybrać, ponieważ paleta możliwości jest niesamowicie szeroka. Na mnie solanki działają znakomicie, dlatego z całym sercem mogę polecić wizytę w uzdrowisku Ciechocinek. Ja się tam wybiorę z pewnością jeszcze nie raz i nie mam tu na myśli chwili, kiedy będę starszą panią odwiedzającą sanatorium.

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020