Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Wrogowie pięknej skóry

Nasza skóra jest jak zwierciadło, bowiem widać na niej wszystko. Kiedy jesteśmy zestresowanie, brakuje nam witamin od razu jest ziemista i poszarzała. Poznaj więc wrogów pięknej skóry i dowiedz się jak dbać o cerę.

Brak tlenu


Nasza skóra nie lubi przebywania w zadymionych i rzadko wietrzonych pomieszczeniach. Od razu staje się poszarzała i zmęczona.

 

Twoja skóra jest zmęczona i poszarzała? Rozświetl ją za pomocą podkładu. Zobacz nasze propozycje:

Podkład rozświetlający Bourjois Healthy Mix Fond de Teint

Podkład rozświetlający Guerlain Lingerie De Peau

 

Brak snu


Niestety, ale długotrwałego przemęczenia i braku snu nie ukryje nawet najlepszy makijaż. Sen jest bowiem doskonałym i co najważniejsze darmowym kosmetykiem.

 

Papierosy


Nasza skóra wręcz ich nienawidzi, zresztą od razu to widać porównując cerę palacza i osoby niepalącej. Chcesz mieć ładną skórę? Koniecznie rzuć palenie.

 

Nadmiar używek


Przesada ani w jedną ani w drugą stronę to nic dobrego. Filiżanka kawy, lampka wina raczej nam nie zaszkodzą, ale i jedno, i drugie pite w nadmiarze do poprawy stanu naszej skóry na pewno się nie przyczyni.

 

Nadmiar soli


Nadmiar soli to zatrzymywanie wody w organizmie, a co za tym idzie nikomu nie dodające uroki obrzęki i spuchnięcia.

 

Twoim problemem są obrzęki i opuchlizna? Najlepszym zabiegiem będzie drenaż limfatyczny Wejdź i zobacz: Drenaż limfatyczny

 

Restrykcyjna dieta


Taka dieta może i pozwala szybko schudnąć ale mała ilość składników odżywczych to prawdziwy dramat. Brak witamin, zdrowych tłuszczy, mikro i makroelementów, białek czy złożonych węglowodanów nie tylko może odbić się na naszej skórze, ale przede wszystkim na naszym zdrowiu.

 

Zobacz dietę, dzięki której widocznie poprawi się kondycja cery. Wejdź: Wystarczy prawidłowa dieta

 

Brak ruchu


Kiedy nie ruszamy się nasza skóra po pewnym czasie, brzydko mówiąc, staje się sflaczała i pozbawiona jędrności, pojawia się na niej cellulit. Codziennej dawki ruchu nie zastąpią bowiem nawet najdroższe kosmetyki.

 

Męczą cię codzienne ćwiczenia? Zapisz się na fitness! Dowiedz się na czym polega ta aktywność i zobacz: Fitness

 

Promieniowanie UV


O tym, jak słońce szkodzi naszej skórze powstały już tomy naukowych książek. Najważniejszymi skutkami nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV jest o wiele szybsze starzenie i nowotwory skóry. Dlatego tak ważne są kremy z filtrem i rozsądek przy korzystaniu z kąpieli słonecznych. Uwaga, to dotyczy również korzystania z solarium!

 

Chcesz dłużej cieszyć się piękną skórą? Dowiedz się więcej o mądrym opalaniu i wejdź: Bezpieczne opalanie

autor: Izabela Moskal

  • Podobne artykuły
Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021