Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Wyjątkowe miejsce w Przemyślu

Od niedawna w naszym mieście istnieje niesamowite Centrum Wellness. W budynku starej drukarni na Jasińskiego stworzono możliwość zadbania o siebie w sposób kompleksowy, w bardzo przyjemnym klimacie. Obejrzenie strony internetowej Centrum zachęciło mnie do sprawdzenia, czy rzeczywiście będzie tak, jak tam piszą i pokazują na zdjęciach.

Sprawdziłam... Myślę, że na fenomen tego miejsca składają się dwa elementy. Po pierwsze - bardzo oryginalny, gustowny i kameralny wystrój pomieszczeń, po drugie - wyjątkowe podejście do gości, którzy odwiedzają Centrum. I rzeczywiście, tuż po wejściu można poczuć się jak w innym świecie, a z każdą chwilą przebywania tam jest coraz lepiej. Ciepło sauny, miły zapach, piękny wystrój i przemiła atmosfera sprawiają, że chce się zostać jak najdłużej.

W Centrum Wellness można skorzystać z sauny, masażu oraz nauczyć się prawidłowo odżywiać. Nigdy wcześniej nie zgłębiałam tajników prawidłowego saunowania. Mnie osobiście sauna kojarzyła się z wejściem do pomieszczenia z piecem, spoceniem i wyjściem. Nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że jest to piękny rytuał, w którym odczuwanie przyjemności i relaksu jest doskonale przemyślane. Dlatego zostałam bardzo mile zaskoczona.

W Centrum prowadzą rytuały saunowe, podczas których osoba prowadząca seans nadzoruje czas przebywania w saunie i w tężni, podaje specjalne kosmetyki, częstuje przekąskami. Po prostu „sauna z duszą”. Podobno wielkim powodzeniem cieszą się noce saunowe, ostatnia - o tematyce hiszpańskiej - była organizowana 3 razy ze względu na ilość zainteresowanych gości. Wcześniej była "piwna", "odchudzająca", "rosyjska", "czekoladowa"... Ciekawe, jaka będzie następna, bo planuję na niej być.

Tak mi się tam spodobało, że zafundowałam masaż mojej Mamie z okazji urodzin. Wręczyłam jej piękne zaproszenie na masaż aromaterapeutyczny i dawno nie widziałam jej takiej podekscytowanej. Z opowiadań bardzo zadowolonej Mamy wiem, że masaż zaczął się od stworzenia specjalnie dla niej olejku do masażu. Sprawne ręce masażystki w wyjątkowy sposób sprawiły, że Mama poczuła się zrelaksowana, wypoczęta i porządnie wymasowana.

Dobrze, że niedługo moje urodziny. Mam cichą nadzieję, że Mama odwdzięczy się takim samym prezentem. Bardzo chcę wypróbować masaż czekoladą

Oprócz masażu i sauny zainteresował mnie w Centrum temat prawidłowego, zdrowego odżywiania oraz kursy odchudzania. Przeczytałam o tym na ich stronie i gdy byłam po odbiór zaproszenia na masaż, wypytałam o szczegóły.

Osobiście nie mam problemu z wagą, ale jestem świadoma, że jestem tym, co jem. Mam tendencję do tycia i muszę zwracać uwagę na to, co jem. Staram się jeść "z głową”, niestety tak często słyszę o sprzecznościach, że sama się trochę pogubiłam. Raz każą jeść tylko zupę, raz tylko mięso, tu znowu tylko warzywa i owoce, można zwariować od tych informacji. A na kursie można się nauczyć jak jeść, aby schudnąć lub utrzymać wagę oraz wymodelować sylwetkę. Zasad prawidłowego odżywiania uczy osoba, która kiedyś sama miała problem z nadwagą, więc jest to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Jak zobaczyłam jej zdjęcia sprzed odchudzania nie mogłam uwierzyć, że takie zmiany są możliwe. Osoby biorące udział w kursie z tygodnia na tydzień przychodzą na spotkania grupy coraz szczuplejsze, bardziej uśmiechnięte i spragnione wiedzy jak obecny sposób funkcjonowania ich ciała można poprawić lub utrzymać na zawsze. Kurs prawidłowego odżywiania połączony jest z konkursem z nagrodami, co jest bardzo miłe i stanowi dodatkową motywację. Poza tym w grupie raźniej i weselej. Zastanawiam się nad wzięciem udziału w następnej grupie kursu odchudzania.

Na stronie Centrum Wellness można także zapisać się na subskrypcję i dzięki temu otrzymuje się informacje o następnych wydarzeniach i promocjach. Oczywiście skorzystałam z tego udogodnienia.Jeszcze jedno... nie mam jeszcze dzieci, ale myślę, że Kraina Zabaw, która działa przy Centrum Wellness jest super rozwiązaniem dla osób z małymi dziećmi. Można tam pod opieką zostawić swoje dziecko na czas korzystania z usług Centrum Wellness lub jeśli musisz załatwić pilną sprawę na mieście. Super pomysł.

Mogłabym pisać i pisać, ale lepiej sami wejdźcie na stronę, pooglądajcie zdjęcia, znajdźcie seans lub masaż dla siebie, zadzwońcie do przemiłej pani Magdy, umówcie się na dogodny termin i oddajcie się w ręce fachowców. Bardzo miło spędza się czas w towarzystwie osób, które wykonują swoją pracę profesjonalnie i z pasją. Jestem pewna, że przeżycie niezapomniane chwile, więc życzę przyjemności.

 

Zobacz pełną ofertę Day Spa:

Centrum Wellness Magdalena Duda

 

autor: Katarzyna Stępień

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020