Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Ostatnio komentowane

Najpopularniejsze artykuły

Za nami Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie Dni Urody i Spa

Za nami czwarta edycja Targów Kosmetycznych Dni Urody i Spa. Imprezę odwiedziło wielu gości, na których czekały atrakcje przygotowane przez wystawców oraz konkursy z nagrodami.

Czwarta edycja Targów Kosmetycznych Dni Urody i Spa odbyła się w dniach 25-26 kwietnia w Hali Stulecia. Na odwiedzających czekały darmowe zabiegi, bogata oferta wiodących marek, pokazy wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Serwis Spa24.pl sprawował oficjalny patronat medialnym nad targami.

W targi zaangażowanych było ponad 150 firm, z czego około 100 przedstawiło swoją ofertę publiczności. Równolegle z targami DNI URODY I SPA odbyły się II targi BIŻU-TIME EXPO. Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła rozbudowana część edukacyjna w postaci III Kongresu Makijażu, IV Konferencji Dni Urody i Spa oraz II Konferencji Podologicznej. W tej części zaprezentowali się wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin.

Imprezę uświetniły liczne atrakcje na scenie. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz „Zdobienia szyte na miarę: połączenie techniki żelowej, akrylowej oraz ozdób mix media!”, który przygotowała Paulina Pastuszak-Głodzik.

Podczas targów odbywały się również liczne konkursy, w tym Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa rozgrywany był w dwóch kategoriach. W sobotę Jury w składzie Joanna Roszyk – przewodnicząca, Katarzyna Fitrzyk oraz Paulina Pastuszak-Głodzik – tytuł Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa 2015 w kategorii kosmetyka przyznały Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Uwieńczeniem udanego, pierwszego dnia targów było wręczenie nagród targowych. Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Wilczyńska (Kosmetologia Estetyczna), Milena Rzeczkowska, Dolores Greń ( Agencja Pharmea) przyznała PERŁY oraz Wyróżnienia Dni Urody i Spa 2015. W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma BIOTANIC za produkt Olej Kokosowy-Surowy, a wyróżnienie w tej kategorii przypadło firmie TIANDE za produkt Wielofunkcyjny Krem do twarzy z mucyną ślimaka. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma SAELA za kosmetyki z serii piwnej. Wyróżniona z kolei została firma COCOCHOCO PROFESSIONAL POLSKA za Keratyna Cocochoco Orginal. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma POLSKIE E-PŁATNOŚCI za mobilny terminal mPOS, natomiast wyróżnienie zdobyła firma IMAGE za Magic RF frakcyjne fale radiowe.

Drugi dzień targów rozpoczęły pokazy fryzjerskie Roksany Dziędzioły i Rafała Szydłowskiego. Kolejną atrakcją dnia były zmagania młodych adeptów fryzjerstwa w konkursie o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” współorganizowanym z Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów. W kategorii fryzjerstwo Jury (w składzie Marcin Kruk – przewodniczący, Małgorzata Koszelew, Anna Kołodziejczyk, Kornela Błaszczuk, Marta Kucharczyk) nagrodziło Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary z Bogatyni.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek. Główną nagrodę wywalczyła Elżbieta Kuczyńska, natomiast publiczność wyróżniła Beatę Kolis.

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2019