Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Zabiegi dla cery trądzikowej

Zabiegi dla cery trądzikowej stają się coraz skuteczniejsze. Manualne oczyszczanie twarzy jest zastępowane przez mikrodermabrazję, a żmudne wcieranie kremów na blizny potrądzikowe przez krioterapię. Dowiedzmy się więcej o nowoczesnych zabiegach dla cery trądzikowej.

Laseroterapia


Wykorzystanie laserów w kosmetologii jest coraz popularniejsze ze względu na dużą skuteczność i znakomite efekty. Należy pamiętać, że jeden zabieg nie wystarczy, konieczna jest cała seria. Oto jak lasery oddziałują na cerę trądzikową:
- przyspieszają regenerację skóry
- regulują nadmierny łojotok
- wygładzają skórę
- redukują blizny i zmiany potrądzikowe.

 

Dowiedz się więcej o kosmetycznym zastosowaniu lasera. Wejdź: Laser w kosmetyce

 

Fototerapia


W fototerapii wykorzystywane jest niebieskie światło lasera. Wiązka monochromatycznego promieniowania wnika w skórę i powoduje następujące rezultaty:
- działa bakteriobójczo
- reguluje wydzielanie sebum i łojotok
- przyspiesza gojenie zmian trądzikowych
- usuwa zrogowaciały naskórek

 

Zbyt duże nagromadzenie sebum powoduje powstawanie zaskórników. Zobacz jak sobie z nimi radzić: Zaskórniki - skuteczne sposoby walki

 

Mikrodermabrazja


Obecnie zabieg mikrodermabrazji jest jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów do skóry trądzikowej. Zabieg ten pozwala na szybsze pozbycie się zmian trądzikowych, dokładne oczyszczenie skóry i zwężenie oraz oczyszczenie rozszerzonych porów. Zaletą mikrodermabrazji jest również to, że redukuje blizny i zmiany potrądzikowe.

 

Zobacz ja przebiega zabieg mikrodermabrazji. Przeczytaj: Mikrodermabrazja

 

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, dzięki któremu wygląd skóry bardzo się poprawia. Zobacz gdzie można wykonać mikordermabrazję:

Mikrodermabrazja w Krakowie

Mikrodermabrazja w Poznaniu

Mikrodermabrazja we Wrocławiu

 

Peelingi chemiczne

 

Wśród wykonywanych peelingów chemicznych, jeśli chodzi o cerę trądzikowa najczęściej wybierany jest peeling kwasem salicylowym.
Kwas ten działa:
- bakteriobójczo
- regenerująco na skórę
- oczyszcza skórę
- usuwa przebarwienia
- reguluje wydzielanie łoju.

 

Dowiedz się więcej o peelingu chemicznym. Wejdź: Peelingi chemiczne

 

Krioterapia


Jeśli chodzi o krioterapię to jest ona całkiem od niedawna stosowana w kuracji trądzikowej i dotyczy głównie zmian potrądzikowych. O ile trądzik nie jest bardzo ciężki do wyleczenia, to już blizny potrądzikowe są bardzo trudne. Za pomocą kriochirurgii można pozbyć się blizn potrądzikowych, blizn przerosłych czy keloidów.

 

Zobacz jak jeszcze możesz pozbyć się blizn. Przeczytaj: Usuwanie blizn

autor: Izabela Moskal

  • Podobne artykuły

Komentarze

~Malwina

2016-06-28 17:42

na trądzik bardzo pomogły mi kwasy. zrobiłam serie w mad clinic we wroclawiu, skora ładnie się złuszczyła i teraz wygladam dużo lepiej, wypryski praktycznie nie wyskakuja, blizny potradzikowe sie zmniejszyly ;) niestety w walce z tradzikiem trzeba się uzbroić w ciepliwosc, ale warto!!!

Copyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2021