Szukaj

Miasto
Region
Wybierz kategorię
%string_wybierz_oferte_specjalna%
Cena / Os (PLN)

od

do

REKLAMA

Najpopularniejsze artykuły

Zabiegi SPA dla kobiet w ciąży

Salony SPA ciągle poszerzają swoją ofertę i specjalne zabiegi dostępne są już dla kobiet w ciąży.

Propozycja salonów SPA jest w tym aspekcie naprawdę bogata. Oczywiście podczas ciąży, z niektórych zabiegów trzeba zrezygnować, jednak zachowując zdrowy rozsądek z pozostałych można śmiało korzystać


Tak naprawdę to już sama ciąża działa na kobietę pozytywnie – czyni ją piękniejszą w sposób naturalny bez stosowania jakiejkolwiek chemii. Skóra jest wtedy bardziej nawilżona i dobrze ukrwiona, włosy lśnią. W salonie SPA kobieta oczkująca na dziecko może skorzystać natomiast z zapachowego masażu. Jest to specjalny zabieg kosmetyczny, który łączy olejki roślinne aromaterapię i masaż. Zabieg ten wydajnie poprawia jędrność skóry, stabilizuje jej funkcje i odświeża. Sam masaż poprawia pracę hormonów oraz krążenie krwi. U kobiet pracujących zawodowo likwiduje nagromadzone napięcie.


Ginekolodzy i dermatolodzy zalecają, aby kobieta w pierwszych miesiącach ciąży unikała kosmetyków o silnym działaniu. Wprawdzie nie ma dowodów na to, by rozwijającemu się w łonie matki dziecku szkodziły związki chemiczne zawarte w kremach i środkach pielęgnacji, to lepiej zachować ostrożność. Warto wtedy korzystać z pielęgnacji opartej na bazie natury.


Czekając na rozwiązanie kobieta powinna zrezygnować z peelingów, drenaży limfatycznych i zabiegów laserowych. Unikać należy również nowych eksperymentów – jeżeli przyszła mama ma chęć na wypróbowanie nowej metody depilacji to powinna z niej zrezygnować. Zrezygnować koniecznie należy wówczas i z solarium - wysusza ona skórę i rozszerza naczynka. Jeśli kobiecie zależy na szybkiej opaleniźnie, powinna wybrać zabieg sprayowania cukrem.

 

Ciąża nie jest więc żadną przeszkodą aby dbać o kondycję swojej skóry, robić to jednak należy z umiarem i po konsultacji z lekarzem.

 

 źródło: www.polki.pl

autor: MD

Dodaj komentarz

Treść komentarza:

Imię: Miasto: kod: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

dodaj komentarz i zarejestruj mnieCopyright (c) by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o. 2010-2020